Кичера - Ганич. Турнір присвячений Дню шашок 2022

Михайло Кичера - Йосип Ганич - 2-0. Турнір присвячений Дню шашок і Дню фізичної культури і спорту. Ужгород (Україна). 24 вересня 2022. ----------------------------------------------------------------------------------------------------- 24 вересня в Ужгороді, за підтримки міської ради пройшов шашковий турнір присвячений Дню шашок і Дню фізичної культури і спорту. Це вже другий турнір в Закарпатті який проведений за міжнародними правилами гри в шашки на малій дошці 64. Запекла боротьба йшла до останього 7 туру, який і вирішив долю першого місця. Переможцем став досвідчений КМС Михайло Рішко з Ужгорода з 13 очками, він був багаторазовим чемпіоном Закарпаття по російським шашкам і перехід на міжнародні правила гри в шашках 64 для нього не завада показувати відмінний результат. Друге місце зайняв КМС Георгій Плавайко з Мукачева, з 11 очками. На третьому місці КМС Михайло Кічера з Перечина з 10 очками. Серед жінок кращою стала КМС Галина Віхніна з Ужгорода. Організатором турніра був активний ентузіаст