Kakabadze pieczętuje wygraną Pasów! | Śląsk - Cracovia | SKRÓT | Ekstraklasa 2021/22 | 19. kolejka

W 19. kolejce PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmował Cracovię. Dla Jacka Magiery, opiekuna gospodarzy, był to czwarty mecz przeciwko Pasom. Poprzednie trzy zakończyły się zwycięstwem prowadzonych przez niego drużyn. Od początku inicjatywę przejęli goście. Strzał Rakoczego obronił Szromnik, a Lewkot zatrzymał zmierzającą do bramki piłkę po strzale Siplaka. Pasy dopięły swego przed końcem 1. połowy. Siplak dorzucił na głowę Rapy, który otworzył wynik meczu. Goście po przerwie nie zaprzestali szukania szans na kolejne gole. Udało im się to w 54. minucie. Gola po strzale zza pola karnego zdobył Otar Kakabadze. Śląsk Wrocław – Cracovia 0:2 0:1 Cornel Rapa (45’ 7’’) 0:2 Otar Kakabadze (54’) #kakabadze #ekstraklasa #slacra 💙 Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy ➖ 💙 Całe skróty i najlepsze akcje ➖ Zobacz Więcej! 🔥 Najlepsze Akcje Tygodnia: 2021/22 🔥 TOP MOMENTY: Podsumowanie kolej