#25 JJD JAWA Sidecarcross Team / Mistrovství Světa Kramolín - Cěská Republika 2021

9. a 10. září 2021 se uskutečnil 3. závod letošního seriálu Mistrovství Světa v Sidecarcrossu v Kramolíně / ČR. Lukáš Černý a Bastien Chopin přijeli do Kramolína s jasným cílem - spravit si chuť z Lange. Lukáš stále léčí zranění z Estonska a tak je jeho role značně složitější. V kvalifikaci zabojovali velmi slušně, avšak v sobotní rozjížďce se objevil problém se vstřikem a tak skončili na 12. místě. Mechanici v průběhu večera závadu odstranili a nic nebránilo startu do 2. jízdy, která byla naplánovaná na neděli. Ve zmíněné jízdě kluci vybojovali 7. místo a ve 3. si to zopakovali. Celkově tedy v Kramolíně obsadili 8 místo, což je super výsledek. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další. Úvodní foto - Pavel Ploc.