Зоря – Шахтар. Студія і повний МАТЧ

Центральний матч 3 туру Зоря – Шахтар. Дивіться у прямому ефірі на FootballHub. Більше новин у нас на сайті () 00:00 Студія зі Звєровим та Адаменком 30:00 ПЕРШИЙ ТАЙМ – 2:1 57:30 гол, Марлос (17 хв, Шахтар) 01:00:25 гол, Владислав Кочергін (20 хв, Зоря) 01:07:55 гол з пенальті, Владлен Юрченко (28 хв, Зоря) 01:27:45 Перерва зі студією зі Звєровим та Адаменком 01:40:15 ДРУГИЙ ТАЙМ – 2:2 01:43:50 гол, Сергій Кривцов (49 хв, Шахтар) Зоря дуже погано розпочала: дві поразки в стартових турах. І тепер гра з чемпіоном – донецьким Шахтарем. Залишайте свої прогнози у коментарях.... УВАГА! КОНКУРС❗️❗️❗️ Football Hub запускає новий масштабний розіграш на YouTube💥 Ми підготували для вас чудові призи і розіграємо їх після того, як наш канал набере 400 тисяч підписників. Головний приз – 50-дюймовий телевізор 4К!📺 Ще чотири винагороди – це мерч Паріматча і Футболхаба (жилетка, футболка, світшот і сумка). Переможців оберемо за допомогою 🎯 Фінальні умови конкурсу оголосимо тоді, коли подолає